top of page

Pravidelný servis

Několik našich kmenových servisních techniků, pravidelně školených přímo od výrobce zajistí tu nejvyšší odbornost. Čekání 14 dnů na opravu se Vám u nás nestane , držíme pohotovost, výjezd do 24 h. V případě potřeby Vás ve štychu nenecháme!

Udržujte svůj kotel v kondici, vždyť jeho úkolem není nic menšího , než starat se o zajištění tepla v celé domácnosti a to po něm vyžadujeme po celá dlouhá léta. Každoroční servis v tomto případě není žádný zbytečný komfort. Navíc jde o plynové zařízení !  

 

Zajistíme plánovaný, pravidelný servis Vašeho plynospotřebiče v zákonných lhůtách s maximální péčí a opravdu poctivě. Sice zaplatíte pár stovek , ale také si tím zajistíte minimálně nižší spotřebu plynu a  prodloužíte životnost Vašeho spotřebiče. Možná budete mít i lehčí spánek  .  Servis by neměl nikdy být dělán jen pro formu a kvůli razítku. 

 

Plánujte servis s předstihem, ušetříte si pak stres v topné sezoně. 

Volejte 730 550 007 , kdykoliv Vás objednáme.


Uvedení do provozu

Provádíme oficiální, autorizované spuštění spotřebičů do provozu. Plynové spotřebiče je třeba uvádět do provozu dle přesných pravidel a norem. Plynospotřebič po montáži podléhá povinnosti uvedení do provozu autorizovanou firmou a to bez vyjímky. V případě že není spotřebič uvedený do provozu, přichází klient o záruku. Objednávejte uvedení kotlů do provozu na našem dispečinku 730 550 007

lecitel.JPG
bottom of page